CESTA KRISTA - CHRIST'S WAY

Kristovy Dopisy, Články a Sdělení mají být podle Jeho přání volně dostupné na internetu všem duchovně hledajícím lidem. Proto se píše, že tyto webové stránky v různých jazycích jsou Hlavním sídlem Krista na Zemi (Původní zde: https://www.christsway.co.za/)

KRISTOVA POSELSTVÍ PO NAPSÁNÍ DOPISŮ...

CESTA KRISTA

Jsem Nebeská Bytost, která vám v roce 2000 dala Dopisy od Krista, Články ve srozumitelné podobě a Sdělení "Výzva k Vyšší Vizi" ze dne 20. 10. 2007, a nyní přicházím se svým nejdůležitějším poselstvím.

Moji nejdražší přátelé. Pamatujete si, že když jsem chodil po zemi v osobě Ježíše, často jsem lidem říkal: "Vaše VÍRA vás uzdravila.", "Vaše Víra pohne horami." Jednodušeji řečeno, řekl jsem: "Způsob života, jakým budete žít, začíná v mysli."

NOVÝ ZAČÁTEK

A kdybych se znovu narodil jako dítě, nastaly by všechny ty neproduktivní roky mého dospívání. Co by si se mnou počali učitelé? Byl bych ještě nepochopitelnější, než když jsem se naposledy objevil na Zemi. Musíte se pokusit porozumět tomu, že všechno v životě je aktivita, práce a podstata VĚDOMÍ a že by bylo absolutně nemožné, aby jakákoli žena na zemi, bez ohledu na její duchovní sílu, dokázala snést moje vibrační frekvence ve svém lidském těle. Díky silné energii by jí praskla děloha! A jen by hledala ten nejrychlejší způsob, jak najít úlevu od svého utrpení.

KŘESŤANŮM

Mé VĚDOMÍ je čisté, jasné, průzračné, krásné, milující, tvořivé, harmonické, radostné, všeobjímající a povznášející. Všichni, kteří čerpají z mého ŽIVOTA, prostřednictvím spojení se mnou během meditace, přijímají nový život, zdraví, povznesení, štěstí a uspokojení. Nyní je čas mluvit jasně a důrazně proti křesťanským dogmatům, stejně, jako jsem upřímně mluvil proti mýtům židovského učení.

CESTA KRISTA CZ
Administrace: repe(a)atlas.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!